Genialne spotkanie na początku rozgrywek ligi polskiej! Bardzo dużo goli i wygrana wicemistrza kraju z graczami Piasta Gliwice!

Genialne spotkanie na początku rozgrywek ligi polskiej! Bardzo dużo goli i wygrana wicemistrza kraju z graczami Piasta Gliwice!

Emocjonujące widowisko na boisku Piasta otrzymali okazję aby śledzić kibice piłkarscy. Lokalna drużyna Piasta z Gliwic w weekend podejmowała na swoim stadionie piłkarzy wicemistrza Ekstraklasy. Było to niesamowicie silne zestawienie jak na pierwszą rundę nowego sezonu rozgrywek polskich i musimy zdawać sobie sprawę z tego. Z pewnością każdy sympatyk futbolu w naszym kraju był zadowolony z śledzenia tak dobrego spotkania. W tym starcia mogliśmy zobaczyć pięć bramek i trzeba to sobie uświadomić, iż obie drużyny były niesamowicie blisko triumfu. To zawodnicy ekipy wicemistrza polskiej ligi na koniec mogli się radować z pierwszej wygranej w nowym sezonie ligi polskiej. Zawodnicy Piasta Gliwice ponieśli porażkę wynikiem dwa do trzech i na premierowy triumf muszą czekać chociaż do przyszłej kolejki. Ich oponentami w kolejną sobotę będą piłkarze Stali z Mielca. Piłkarze szkoleniowca Waldemara Fornalika z pełnym przekonaniem będą chcieli zrehabilitować się po starcie punktów w pierwszej kolejce następnego sezonu PKO Ekstraklasy.