Markotny koniec przygody Brzozowskiego Rafała z konkursem Eurowizji. Wykonywana z jego strony przyśpiewka zbyt przeciętna na miejsce w finale zawodów Eurowizji!

Markotny koniec przygody Brzozowskiego Rafała z konkursem Eurowizji. Wykonywana z jego strony przyśpiewka zbyt przeciętna na miejsce w finale zawodów Eurowizji!

Polska najczęściej nie ujmowała publiczności w trakcie zawodach Eurowizji i powinniśmy mieć świadomość tego. Przeważnie Polski najpotężniejszym osiągnięciem jest awansowanie do występu finałowego, gdzie zdobywaliśmy końcowe miejsca. Eurowizję odwołano w zeszłym roku, ponieważ nadeszła pandemia koronawirusa, która powstrzymała nie tylko Europę, ale także cały świat. Przedstawicielem Polski w trakcie konkursu Eurowizji był Rafał Brzozowski, który miał chęć wprawić w zachwyt sympatyków dobrej muzyki piosenką o tytule "The Ride". Z wskazania ambasadora naszej ojczyzny bardzo dużo publicystów nie było zachwyconych, jednak w ostatecznym rozrachunku do podmiany nie doszło. Przykro iż kolejny raz z kolei byliśmy zobligowani żegnać się z turniejem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego chcieli. Na Eurowizji był reprezentantem naszego kraju Brzozowski, który w trakcie konkursu Eurowizji nie zachęcił do siebie widzów i z powodu tego odpadł na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego turnieju europejskiej piosenki.

Na pewno polscy widzowie są już niesamowicie wynudzeni tego rodzaju rozwojem sytuacji. "The Ride" a więc piosenka przedstawiona przez Brzozowskiego była naprawdę marna i powinniśmy być tego świadomym. Nie było niczego fascynującego w tej przyśpiewce co mogłoby wprawić w uniesienie wielbicieli muzyki na Starym Kontynencie. Jest to któraś z kolei edycja turnieju europejskiej piosenki, w trakcie którego ambasador naszego kraju nie jest w stanie awansować do finału. Od dawna wskazanie przedstawicieli Polski na turniej europejskiej piosenki nie wychodzi Polakom najlepiej i bez kłopotu możemy dostrzec. Powinniśmy w takim przypadku pokładać nadzieję w tym, iż w kolejnym roku Polska da radę awansować do finału o wygraną w zawodach piosenki europejskiej. W tego rodzaju przypadku naprawdę istotne jest to, by wybrać dobrego przedstawiciela, który będzie w stanie zemocjonować widownię europejską. W przeciwnym wypadku następny raz nie będziemy mieć szans do finałowej batalii w turnieju europejskiej piosenki.