W następnym tygodniu wystartują Starego Kontynentu mistrzostwa w nożnej piłce! Remis w meczu polskiej reprezentacji z ekipą Rosji.

W następnym tygodniu wystartują Starego Kontynentu mistrzostwa w nożnej piłce! Remis w meczu polskiej reprezentacji z ekipą Rosji.

Piłka nożna to w tym momencie najchętniej oglądana sportowa dyscyplina w Polsce. Mnóstwo fanów piłkarskich czeka na nadchodzące wielkimi krokami europejskiego mistrzostwa i to nie powinno w takim przypadku nikogo zaskakiwać. Kadra Polski grać będzie na nich i pojedynkować się będzie w grupowych rozgrywkach z drużyną Hiszpanii, zespołem Słowacji a także reprezentacją Szwecji. Nie są to najłatwiejsi rywale, jednak mamy duże szanse na awans z grupy i rozsądnie będzie to zrozumieć. Niezwykle istotne będzie w tym przypadku to, by zaprezentować się z najlepszej perspektywy. Narodowa drużyna w ubiegłym tygodniu grała towarzyskie starcie z kadrą Rosji, która również pojedzie na Starego Kontynentu mistrzostwa. Po raz pierwszy od dawna kibice piłki nożnej mogli się stawić na trybunach i mogli być na pewno ucieszeni. W spotkaniu tym brakowało jednak wielu podbramkowych akcji i ostatecznie narodowa drużyna na remis zagrała z kadrą Rosji jeden do jednego. Gola dla polskiej drużyny już w czwartej minucie zdobył Świerczok Jakub, z kolei dla Rosjan trafił Karawajew Wiaczesław.