W pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 narodowa drużyna Czech ogrywa kadrą narodową Polski!

W pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 narodowa drużyna Czech ogrywa kadrą narodową Polski!

Klęska narodowej drużyny Polski z czeskim zespołem narodowym w pierwszym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

Zakończone w grudniu mistrzostwa świata w wykonaniu polskiego zespołu były średnio udane. Polscy piłkarze rzecz jasna zdołali awansować do pucharowej fazy, jednak nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Futbolowi fani z Polski zgodnie uważali, że jest potrzebna zmiana na pozycji trenera. I chociażby dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym trenerem kadry polskiej, a jego pierwszym poważnym przeciwnikiem była kadra Czech. To było pierwsze starcie w eliminacjach do Euro 2024 i bardzo ważne było to, aby zwyciężyć.

Humory w reprezentacji Polski Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były świetne, jednakże weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Już po trzech minutach pojedynku czeska drużyna narodowa bowiem zdołała strzelić dwa gole. Zarówno dla kibiców zebranych na stadionie w Pradze, jak i graczy był to ogromny szok. Gracze kadry Czech od początku meczu wyglądali o wiele lepiej od polskich zawodników i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej odsłonie to się zmieni. Drużyna polska w drugiej części meczu prezentowała się trochę lepiej, jednak to piłkarze z Czech strzelili bramkę numer 3. Kuchta był zdobywcą gola numer trzy w 64. minucie starcia. Piłkarze kadry polskiej dali radę zdobyć jedynie jedną bramkę na 3 minuty przed zakończeniem pojedynku. Ten pojedynek w wykonaniu narodowej drużyny Polski był kiepski i trzeba to przyznać. Na pewno nie w ten sposób debiut w polskim zespole narodowym wyobrażał sobie portugalski selekcjoner Santos. Narodowa kadra Polska w drugim pojedynku eliminacyjnych zmagań zmierzy się z narodową drużyną Albanii. W tym spotkaniu piłkarska reprezentacja Polski musi zatriumfować.