Wielkie doznania w końcowych minutach pojedynku z kadrą Anglii! Szymański Damian zdobył gola i został bohaterem polskiej drużyny narodowej!

Wielkie doznania w końcowych minutach pojedynku z kadrą Anglii! Szymański Damian zdobył gola i został bohaterem polskiej drużyny narodowej!

Od lat jesteśmy świadomi faktu, iż narodowa kadra Polska grająca w spotkaniach na Narodowym jest naprawdę ciężka do ogrania. Naprawdę nieczęsto ponosimy porażki na tym boisku i należy zrozumieć to, że ogromna zasługa w tym piłkarskich wielbicieli z naszego kraju. W dniu, kiedy Narodowy zapełnia się do ostatniego miejsca zawodnicy naszej drużyny dostają dodatkowego zastrzyku mocy. W rozgrywkach kwalifikacyjnych do mundialu gracze trenera Sousy Paulo pokazują się do tej chwili solidnie, jednak ich forma jest oddalona od perfekcji. Wieczorem w środę naszych graczy czekał bardzo skomplikowany sprawdzian, jakim był z całą pewnością pojedynek z drużyną Anglii. Każdy kibic piłkarski z Polski rozumiał to, jak trudnym przeciwnikiem w historii starć polskiej narodowej kadry są angielscy piłkarze. Jednakże w takim przypadku nie mogliśmy sobie pozwolić na zwątpienie, gdyż niesamowicie ważne było zdobycie maksymalnej liczby punktów.

Przed tym meczem polska reprezentacja piłkarska była od samego początku skazywana na porażkę. Dobrze na pewno zwrócić uwagę na fakt, że piłkarze z Polski zazwyczaj naprawdę mocno potrafią się zmotywować na pojedynki z o wiele silniejszymi. Dokładnie tak samo było podczas tej batalii i trzeba mieć na uwadze to, przez chwilę można było nawet myśleć, że narodowa drużyna Polski mogłaby walczyć o 3 punkty z zespołem Anglii. To było naprawdę ciężkie starcie dla kadry Polski i bez wątpienia należy ich pochwalić za rywalizację do zakończenia meczu. Zdawało się, iż to być może zakończenie nadziei o korzystnym rezultacie, w chwili, gdy bramkę w 80 minucie ustrzelił Kane Harry. Drużyna polska do końca meczu szukała szansy do zdobycia bramki i nie miała w planach odpuścić. Gracz AEK-u z Aten Damian Szymański w dodatkowym czasie gry, który doliczył sędzia ustrzelił gola na wagę wyniku remisowego. Była to bez cienia wątpliwości świetna chwila w przypadku tego uzdolnionego gracza. Reprezentacja piłkarska Polski finalnie zdołała wywalczyć wynik remisowy na warszawskim stadionie w pojedynku z angielską drużyną i dzięki temu w dalszym ciągu ma spore szanse na kwalifikację do światowych mistrzostw w Katarze.